Я не хочу бути звідницею
Ojaggyoneun Silhseubnida / 오작교는 싫습니다
Вподобайок: 1.84K
Переглядів: 5.02K
В закладинках у: 417
Вподобайок: 1.84K
Переглядів: 5.02K
В закладинках у: 417
Я переродилась другорядним персонажем роману. Окрім того, мені випала роль звідниці в цій любовній історії. У будь-якому випадку, роман був неможливим, а майбутнє здавалося похмурим, через борги моєї родини. Ставши держслужбовцем я почала насолоджуватись багатством і почестями, яких не мала за минулого життя, та… Порівняно з оригіналом, чоловічі персонажі здаються дивними?! «Уявіть, якою Шу-Шу виглядає почервонілою та сором’язливою, дивлячись на того, хто їй подобається?» «Ого… це чудово». Корі дивиться порожньо, а Хілі хоче поговорити, коли б ми не бачились, Ів має дивний вираз обличчя і бурмоче під ніс «Cхопити тебе і тікати…», Свон мовчки закриває обличчя руками. Раніше його рум’янець сягав лише обличчя, проте тепер поширюється ще й на кінчики вух. Чому ви, хлопці, не зацікавлені головною героїнею, а переймаєтесь іншими речами? Шуранія Вест, яка хоче жити нормальним життям, і вижити в гаремі Гестії.