Як Король Демонів, я дуже засмучений тим, що Герой надто слабкий 1.0

As the Demon King, I Am Very Distressed Because the Hero Is Too Weak 1.0 / 身为魔王的我因为勇者太弱了而十分苦恼1.0

Вподобайок: 305

Переглядів: 520

В закладинках у: 88

Підтримати проєкт для розвитку
крутих нововведень
Підтримати проєкт